Folia PET, opakowania i produkty termoformowane

Firma Prywatna”SZYMON” jest rodzinną firmą produkującą opakowania i wyroby termoformowane od 1991 roku.

Duże doświadczenie w produkcji i możliwości produkcyjne pozwalają na krótkie terminy realizacji zamówień, rezerwację terminów produkcji, korekty zamówień oraz dostawy interwencyjne.

Gwarantujemy dobrą jakość naszych wyrobów za niewielkie pieniądze, elastyczność w realizacji zamówień, pełną odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w kontaktach z odbiorcami.

Niezależnie od wielkości zapotrzebowania każdy klient otrzymuje zamówione opakowania zawsze na czas.

Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych formowanych próżniowo typu blister:

W związku z uruchomieniem własnej narzędziowni możliwości w zakresie produkcji form i matryc do termoformowania znacznie wzrosły i obniżyły koszt ich wykonania.
Obecnie istnieje możliwość wykonania form na opakowania z logo odbiorcy opakowań.

Wszystkie opakowania są zaprojektowane przez nas według założeń i wymagań zamawiającego a ceny opakowań są ustalane indywidualnie do każdego rodzaju opakowań.

Aktualnie prowadzimy również sprzedaż detaliczną folii PET:
Folia PET przeznaczona jest do termoformowania , szerokość folii to 700 mm, folia jest w postaci nawoju na rolki w zakresie grubości od 0,2 mm do 0,6 mm.

CENNIK DETALICZNY FOLII

GRUBOŚĆ FOLII 0,20 mm 0,25 mm 0,30 mm 0,40 mm 0,50 mm 0,6 mm
Cena netto za 1 metr bieżący 5,40 zł. 6,00 zł. 6,40 zł. 7,00 zł. 8,40 zł. 10,00 zł.
Cena brutto za 1 metr bieżący 6,64 zł. 7,38 zł. 7,87 zł. 8,61 zł. 10,33 zł. 12,30 zł.

ZAMÓWIENIA NA FOLIĘ PRZYJMUJEMY DROGĄ MAILOWĄ, MINIMALNE ZAMÓWIENIE TO 5 METRÓW BIEŻĄCYCH FOLII. TOWAR WYSYŁAMY FIRMĄ KURIERSKĄ ZA POBRANIEM. KOSZT WYSYŁKI TO 20,00 ZŁ. BRUTTO.

Zapraszam do podjęcia współpracy w zakresie wykonania opakowań i wykonania form i matryc do termoformowania oraz do zakupu folii PET.